wybierz autora:
  • 13 września 2018r. w przedszkolu odbyły się zajęcia pt. "Robimy tlen-3000 drzew dla Krakowa". Zajęcia połączone były z sadzeniem brzozy w ogrodzie przedszkolnym. Dzieci były zachwycone i z zaangażowaniem brały udział w sadzeniu nowego drzewa.
    Relacja 2018-09-19, 20:29 | autor: Paulina Trojańska
  • 13 września odbyły się w naszym przedszkolu warsztaty z fundacji „Dzika klinika”- Centrum Pomocy dla dzikich zwierząt. Zajęcia miały charakter multimedialny i dotyczyły występowania dzikich zwierząt na terenach zurbanizowanych. Dzieci dowiedziały się o zagrożeniach,
    Relacja 2018-09-19, 14:29 | autor: Monika Grzonka
  • W dniu 07.06.2018r przedszkolaki z grupy I i II odwiedził specjalny gość- suczka Zara wraz z opiekunem. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się jak psy pomagają ludziom, a czasem też ratują ludzkie życie. Była to wspaniała okazja do przełamania lęku przed czworonogami.
    Relacja 2018-06-25, 22:43 | autor: Barbara Chwaja
  • 5 czerwca dzieci z grupy III i IV wybrały się do Kina Kijów na przedstawienie p.t. „Ach ta Pippi”. Bohaterka zabrała nas w podróż po swojej wyobraźni, poznaliśmy jej nowych przyjaciół rodzeństwo – Tommy’ego i Annike. Z wielką radością
    Relacja 2018-06-24, 19:43 | autor: Monika Stanuch
  • W czerwcu dzieci z grupy I po raz kolejny odwiedziły Muzeum Etnograficzne. Uczestniczyły w warsztatach pt. "Laboratorium zabawy". Warsztaty były pretekstem do uważnego przyjrzenia się światu, uruchomienia wyobraźni, gdzie przeszłość spotka się z teraźniejszością:
    Relacja 2018-06-21, 12:54 | autor: Gabriela Turzańska